مدیریت فایل بستن

تصویرلینک فایلعنوان فایلنوع فایل
رزومه

http://kasrasepehraria.ir/Medias/Files/activity.jpg

رزومهتصویر
نقشه

http://kasrasepehraria.ir/Medias/Files/map.jpg

نقشهتصویر

تخصصی ترین بخش بیش از یک دهه کارنامه کاریاب شرکت به ساخت و نصب تابلوهای اطلاعاتی مسیر اختصاص یافته است که تجهیز و نصب بیش از 100000 مترمربع تابلو در راههای اصلی و فرعی در اقصی نقاط میهن عزیزمان، در استانهای اصفهان، مازندران، گلستان، کرمان، بوشهر، فارس، کرمانشاه،گیلان و ... بوده است.

برنده شدن در مناقصات مکرر و عقد قراردادهای متعدد تهیه و نصب،تعمیر،مرمت و نگهداری علائم ایمنی راهها طی سالهای اخیر به طور متوالی خودگویای انباشت تجارب ذیقیمت نزد کادر فنی شرکت و تمهیدات و تدارکات مناسب ما برای تجهیز ماشین آلات مکانیکی و پنوماتیکی لازمه اینگونه عملیات است.

همسو و همگامی با روند تحقیقات و پیشرفت علمی و بهره گیری از دستاوردهای علمی جدید و تلاش در جهت بهبود کیفیت و نحوه تولید تجهیزات ایمنی راه ها،وظیفه عمده شرکت کسری سپهر آریا می باشد و می تواند مشاور و همکار شما در زمینه تولید و اجرای این تجهیزات باشد.

بهبود مستمر افزایش کیفیت محصولات تولیدی،استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار طراحی فرآیندهای تولیدی مناسب در طی این مدت سبب ارتقاء روز به روز،رضایت مشتریان گردیده است. امید است با یاری خداوند منان و همراهی و همکاری شما عزیزان بتوانیم گامی در جهت ارتقاء سطح ترافیکی و ایمنی عابر و جاده ها برداریم.

شرکت کسری سپهر آریا به منظور تولید تجهیزات ترافیکی و تامین مصالح و مواد اولیه مورد نیاز انواع عملیات راهداری و عمران جاده ای در بخش دولتی از جمله وزارتخانه راه و شهرسازی،سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور، شهرداری ها، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و بخش خصوصی مرتبط و پیمانکاران مورد پیمان در سال 1388 به شماره 35139 ثبت و با تملک 900 متر ملک صنعتی در شهرک صنعتی دولت آباد اصفهان و ساخت 670 متر فضای تاسیساتی و کارگاهی و اداری و خریداری و ساخت مدرنترین ماشین آلات نورد،ماشین ابزارهای برشکاری و جوشکاری و فلزکاری و برش شبرنگ و به کارگیری مجرب ترین کارشناسان و تکنسین ها اقدام نموده و موفق به دریافت تاییدیه از وزارت راه و شهرسازی در خصوص کیفیت محصولات تولیدی گردیده است.